16 listopada w Szkole Podstawowej w Wygiełzowie odbył się X Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej. Konkurs przebiegał w czterech kategoriach wiekowych. W najmłodszej kategorii wiekowej naszą szkołę reprezentowała, uczęszczająca do oddziału przedszkolnego, Wiktoria Pospiszył, która uplasowała się na drugim miejscu. W kategorii klas I – II wystąpiła uczennica klasy IIb – Zuzanna Kopala. Zuzia zaśpiewała pieśń pt. „Niepodległa, niepokorna” i zajęła pierwsze miejsce. Julia Urbaniak reprezentowała naszą szkołę w kategorii klas III – V. Wykonała „Piosenkę o mojej Warszawie” i również zdobyła pierwsze miejsce. Wielu wzruszeń dostarczyła słuchaczom uczennica klasy VIII – Oliwia Kot, która w najstarszej kategorii wiekowej pięknie wykonała poruszającą pieśń pt. „Ostatni list”. Oliwia uplasowała się na pierwszym miejscu.
Gratulujemy!