Nie jest żadną tajemnicą, że wśród naszej szkolnej społeczności PGE SKRA BEŁCHATÓW ma wielu fanów. Ostatnio ich grono powiększyło się o uczniów klasy IIa i ich rodziców. Pomysłodawcą
i organizatorem takiego wspólnego kibicowania był jeden z rodziców. Dzięki niemu liczna grupa kibiców z „Dwójki ” mogła w Hali Energia w Bełchatowie dopingować naszym siatkarzom w meczu
z BERLIN RECYCLING VOLLEYS. PGE SKRA BEŁCHATÓW pokonała rywali 3:0 zdobywając tym samym awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Oj, niezapomnianych przeżyć dostarczyli nam mistrzowie Polski. Za te sportowe emocje dziękujemy nie tylko naszym siatkarzom, ale również organizatorowi naszego rodzinnego kibicowania.
Półfinał Siatkarskiej Ligi Mistrzów już za kilka dni. Z pewnością w Łódzkiej Atlas Arenie nie zabraknie kibiców z „Dwójki”.

{gallery}rs_18_19/kibice_skry{/gallery}