W dniu 30 maja 2019 r. w naszej szkole, już po raz dziewiąty, wśród reprezentantów uczniów klas I-III, przeprowadzony został konkurs wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy pod hasłem „Ratujemy i uczymy ratować”.
Uczniowie w trzyosobowych zespołach odpowiadali na pytania z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz demonstrowali na manekinach sztuczne oddychanie i masaż serca.
Komisja konkursowa w składzie: L. Rogut, J. Zalisz wyłoniła następujących zwycięzców:
Bartosz Majewski kl. III
Mateusz Duraj kl. II a
Grzegorz Burasiewicz kl. I a
Oliwier Kowalski kl. III
Jakub Pospiszył kl. II a
Filip Adamczyk kl. I a
MIEJSCE III
Jakub Fiks kl. III
Natasza Wojajczyk kl. II b
Kacper Uzarczyk kl. I a
   Wszyscy uczestnicy oprócz możliwości sprawdzenia swoich umiejętności
i dobrej zabawy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Liliana Rogut
                                                                                                                                 Jolanta Zalisz