8 października nad zalewem „Patyki” zostały rozegrane zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci naszego powiatu. Wszystkie zespoły miały do pokonania dystans ok. 1100 metrów (8 x 1100 metrów). Bardzo dobrze pobiegł nasz zespół dziewcząt, który na metę dobiegł na II pozycji, czym wywalczyły sobie awans na zawody półfinału wojewódzkiego!!! Chłopcy natomiast rywalizację ukończyli na IV pozycji.
Szkołę reprezentowali:
Chłopcy: Kowalski Wiktor, Majchrzak Piotr, Rogut Dariusz, Pawełczyk Filip, Marciniak Bartosz, Storczyk Szymon, Wąsek Mateusz, Małańczak Tobiasz, Papuga Mateusz i Wąsek Igor.
Dziewczęta: Zielińska Wiktoria, Kosmala Amelia, Kowalska Adrianna, Leśniewska Wiktoria, Adamczyk Martyna, Duraj Julia, Szmigielska Aleksandra, Boćkiewicz Nikola, Jarkowska Natasza, Kruk Hanna i Jędrzejczyk Wiktoria.
Gratulujemy!!!

{gallery}rs_19_20/sztafeta{/gallery}