,,Ślubuję uroczyście być mądrym i dobrym Przedszkolakiem ‘’,,,Ślubuję dbać o honor swojej grupy i szkoły’’, między innymi obietnice składali 18 września uczniowie oddziału przedszkolnego podczas uroczystego pasowania. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem pani wicedyrektor Agaty Twardowskiej, która powitała wszystkich zgromadzonych. W uroczystości wzięli udział rodzice, dziadkowie, przedstawiciele Rady Rodziców. Dzieci do pierwszego publicznego występu w naszej szkole przygotowywały się przez wiele dni. Rodzice ze wzruszeniem i dumą przyglądali się występującym pociechom, nagradzając je gromkimi brawami. Po części artystycznej nastąpiło pasowanie dzieci przez panią wicedyrektor. Następnie zerówkowicze ,,podpisywali’’ dokument pasowania i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Rada Rodziców ufundowała dzieciom upominki w postaci przyborów szkolnych. Po skończonej uroczystości nasi bohaterowie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Naszym zerówkowiczom życzymy samych szczęśliwych dni w szkole i radości ze zdobywanej wiedzy.

{gallery}rs_19_20/pasowanie0{/gallery}