Uczniowie klas trzecich z naszej szkoły 18 października 2019 r. stanęli na „Orliku” do sportowej rywalizacji z rówieśnikami ze wszystkich szkół naszego miasta i gminy. W ramach Igrzysk Trzecioklasistów uczniowie mogli zmierzyć się w czterech konkurencjach: rzut piłeczką palantową, skok w dal z miejsca, bieg na 40 i 400 metrów. Rywalizacja odbywała się w kategorii dziewcząt i chłopców. Piękna pogoda, doping kolegów i koleżanek, zdrowa rywalizacja i przede wszystkim chęć zwycięstwa sprawiły, że wielu z naszych zawodników pokonało swoje słabości, poprawiło wyniki, a także zajęło nagradzane miejsca. Wśród medalistów trzecioklasiści z SP nr 2 stanowili najliczniejszą grupę.
Patrycja Pawełczyk IIIa – I miejsce w rzucie piłeczką palantową
III miejsce w biegu na 400 metrów
Zuzanna Gwizdała IIIa – II miejsce w biegu na 40 metrów
III miejsce w skoku w dal z miejsca