28 października 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego ,,W nowy rok szkolny na wesoło”.
Młodzi recytatorzy prezentowali bardzo wysoki poziom. Pod okiem swoich opiekunów, a niektórzy też rodziców, zaprezentowali publiczności rozmaite wiersze o zabawnej tematyce. Jury miało nie lada problem, aby ocenić tak piękne interpretacje.
Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Wrona, Maja Plucińska, Leon Pluciński, Wiktoria Wilczek, Wiktoria Zielińska, Anna Rogut, Aleksandra Kowalska, Marcel Kieraś oraz Oliwia Kieruzel.
Największym sukcesem może pochwalić się Leon Pluciński, który okazał się najlepszym recytatorem w swojej kategorii – klasy 1-3.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom a zwycięzcy dalszych sukcesów!!!

{gallery}rs_19_20/konkurs_recytatorski{/gallery}