Na czwartkowy wieczór, 19 grudnia uczniowie z naszej szkoły zostali zaproszeni do Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych na wspólne śpiewanie kolęd. Stało się już tradycją, że pani Anna Kimmer przygotowuje wokalistów oraz kolędy do śpiewania przez wszystkich zebranych. Tak było i ty razem. Przez niemal godzinę trwaliśmy w podniosłym przedświątecznym nastroju słuchając i śpiewając wspólnie. Później wysłuchaliśmy wiersza wyrecytowanego przez Dominika Prusia i podzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie wzajemnie najserdeczniejsze życzenia. Na koniec spotkania zostaliśmy poczęstowani herbatą i ciastem przygotowanym przez panie ze stowarzyszenia. Było bardzo miło i sympatycznie. Zostaliśmy zaproszeni na kolejne spotkanie.

{gallery}rs_19_20/jaselka_spon{/gallery}