W minionym tygodniu do naszej szkoły zawitali mali goście. Przedszkolaki, bo o nich mowa, przyszli zobaczyć, jak wygląda „Dwójka”. Czekały na nich nie lada niespodzianki.
Najpierw trochę gimnastyki – tańce i pląsy, gdzie trzeba wykazać się niemałą kondycją. Później zabawy i gry stolikowe. Następnie sprawdzili swoje umiejętności manualne na stacji „Orgiami”. Serduszko, ołówek z papieru….. Czy to możliwe do zrobienia? Ci, którzy tam byli, znają odpowiedź. Papierowe gadżety zabrali ze sobą. A na koniec ….. coś dla miłośników przyrody – mikroskopy, lupy i co nie co na temat ekologii. Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku.
W czasie gdy nasi milusińscy świetnie się bawili, rodzice zapoznali się z ofertą szkoły. Mogli też zajrzeć do sal i innych pomieszczeń.
Miejmy nadzieję, że wieczór spędzony w „Dwójce” na długo pozostanie w pamięci naszych gości.

{gallery}rs_19_20/otwarty{/gallery}