Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty. Kończycie edukację w naszej szkole i przystępujecie do egzaminu ósmoklasisty. Lata zdobywania wiedzy, nabywania wielu niezbędnych umiejętności, realizowania się w działalności pozaszkolnej, wszechstronnego rozwoju intelektualno-osobowościowego pozwolą Wam z pewnością osiągnąć rezultaty o jakich marzycie.

Życzymy Wam, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem rzetelnej wiedzy, jaką zdobyliście w murach naszej szkoły, ale pozwoliły Wam przekroczyć kolejny próg w edukacji. Ufamy, że przystąpicie do egzaminów ósmoklasisty z należytą powagą i rozwagą, godną odpowiedzialności młodego człowieka.

Drodzy Ósmoklasiści! Życzymy Wam, abyście zrealizowali wszystkie swoje marzenia i cele, i aby to co trudne przychodziło Wam z łatwością, a to co na pozór niewykonalne było dla Was  jedynie drobną przeszkodą na drodze dochodzenia do sukcesów.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły