Za nami kolejny rok nauki. 26 czerwca pożegnaliśmy mijający rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się …… chciałoby się napisać. Niestety, uroczystości nie było.    Ze względu  na panującą pandemię koronawirusa dzień ten wyglądał zupełnie inaczej niż dotychczas. Nie spotkaliśmy się wszyscy razem na hali, nie odśpiewaliśmy wspólnie hymnu,  nie wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor i zaproszonych gości. Tym razem świadectwa i nagrody uczniowie odebrali indywidualnie z rąk swoich wychowawców z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Mamy nadzieję, że we wrześniu nowy rok szkolny rozpoczniemy tradycyjnie.

Nietypowo swoją naukę w szkole podstawowej zakończyli ósmoklasiści. Skromną uroczystość, na której obecni byli absolwenci, wychowawczyni i kilkoro rodziców, rozpoczęła Pani Dyrektor. W swoim wystąpieniu krótko podsumowała czas, który uczniowie spędzili w „Dwójce”. Życzyła im samych sukcesów w dalszej edukacji. Następnie absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy w różnych dziedzinach. Listy gratulacyjne i podziękowania otrzymali również rodzice tych uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Później wychowawczyni wręczyła  świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Uwieńczeniem uroczystości była piosenka Marka Grechuty  „Ocalić od zapomnienia” w wykonaniu ósmoklasistów.

Cześć Nasza Szkoło, żegnaj, już czas.

Teraz inna placówka zaprasza nas!

{gallery}rs_19_20/koniec_roku2020{/gallery}