Październik to miesiąc poświęcony tematom związanym  ze  zwierzętami  i nazywany  MIESIĄCEM  DOBROCI  DLA  ZWIERZĄT. Z tej okazji w naszej szkole zostały przeprowadzone zajęcia dla uczniów klas 0-III, które miały na celu przypomnieć dzieciom, jak należy postępować ze zwierzętami, nie tylko domowymi. Rozmowy dotyczące właściwej opieki nad domowymi pupilami wywołały wiele pozytywnych emocji. Dzieci wymieniały się doświadczeniami związanymi  z posiadaniem różnych zwierząt. Mówiły, skąd je mają, jak o nie dbają, co sprawia radość ich ulubieńcom. Zostały też rozdane uczniom karty pracy z rebusami, krzyżówkami i łamigłówkami, które wspólnie wypełnialiśmy na lekcji. Natomiast najmłodsi z oddziału przedszkolnego otrzymali kolorowanki wymagające starannego  pomalowania i dorysowania dodatkowych elementów.

Troszcząc się o naszych pupili, sprawimy, że  MIESIĄC  DOBROCI  DLA  ZWIERZĄT będzie trwał przez cały rok.

{gallery}rs_20_21/nasi_pupile{/gallery}