Zgodnie z tradycją naszej szkoły z okazji ,,Mikołajek’’ odwiedził nas Święty Mikołaj.  W tym roku spotkały się z nim tylko dzieci z oddziału przedszkolnego, bo tylko one mają nauczanie stacjonarne. Wraz z Mikołajem przybyły do nas dwie Mikołajki, które pomogły Mikołajowi rozdawać prezenty. By otrzymać upominek uczniowie ,,zerówki’ ’prezentowali Mikołajowi swoją wiedzę oraz wiersze i piosenki. Dzieci miały mnóstwo pytań do Mikołaja. W oczekiwaniu na Mikołaja dzieci wykonały prace plastyczne przedstawiające jego podobiznę. Prace te bardzo podobały się Mikołajowi. Po wspólnej zabawie z Mikołajem zrobiono pamiątkowe zdjęcie.

Przybycie Świętego Mikołaja z Mikołajkami było zasłużonym prezentem. Był to dzień pełen wrażeń i na pewno długo pozostanie w pamięci naszych ,,zerówkowiczów,,.

{gallery}rs_20_21/mikolajki{/gallery}