Tradycją naszej szkoły, stało się organizowanie gminnych konkursów kolęd i pastorałek. W tym roku, ze względu na pandemię, konkurs został ograniczony do uczniów naszej szkoły.

Uczestnicy konkursu zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe: klasy 0 – I, II – III i IV – VIII.

Przesłane do organizatorów nagrania, oceniło jury w składzie: p. wicedyrektor Monika Łuczyńska, p. Joanna Grzanka i p. Anna Kimmer.

W najmłodszej kategorii wiekowej, jury postanowiło przyznać równorzędne pierwsze miejsca: uczniowi kl. „0” Maciejowi Nawrockiemu, Marcie Kopala, Natanowi Wilczkowi i Tobiaszowi Hartmanowi – uczniom klasy Ia oraz Klaudii Szafran z klasy Ib.

W kategorii klas II – III pierwsze miejsce otrzymała Wiktoria Pospiszył z klasy IIa. Na drugim miejscu uplasowali się: Kaja Bednarek z klasy IIa i uczeń klasy IIIb – Błażej Grzegorczyk. Trzecie miejsce przypadło w udziale Julii Kurczewskiej – uczennicy klasy IIIa.

W najstarszej kategorii wiekowej, pierwsze miejsce jury przyznało: Natalii Nawrockiej z klasy IVa, Adriannie Sikora z klasy IVb i Julii Urbaniak z klasy VIc.

Drugie miejsce zajęli: Jakub Pospiszył – uczeń klasy IVa i Magdalena Trojanowska z klasy VIIa. Na trzecim miejscu uplasowali się: Antonii Kuśmirek – uczeń klasy IVa i Maks Wrona z klasy Va. Jury wyróżniło uczennicę klasy IVa – Patrycję Pawełczyk i uczennicę klasy VIIa – Sylwię Hofman.