16 czerwca 2021r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie odbył się XVIII Turniej halowej piłki nożnej o „Pucha Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie” dla klas czwartych i młodszych. Organizatorem rozgrywek był działający przy szkole Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”. W turnieju brały udział reprezentacje szkół z terenu Gminy Zelów: Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie, Szkoła Podstawowa w Kociszewie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji w duchu „fair play” pierwsze miejsce strzelając 17 bramek wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2. Na miejscu drugim z wynikiem 13 goli uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 4. Trzecią lokatę z sześcioma bramkami zajęła Szkoła Podstawowa w Kociszewie. Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie zajęła miejsce czwarte. Nagrodzono najskuteczniejszego zawodnika turnieju, którym został Błażej Światłowski, uczeń zelowskiej „Dwójki”. Przygotowanie turnieju było możliwe dzięki sponsorom, którzy wspomogli finansowo organizatorów. Dziękujemy Burmistrzowi Zelowa panu Tomaszowi Jachymkowi, panu Szczepanowi Wrzesiakowi, panu Markowi  Plucińskiemu, pani Danucie Głowińskiej.

{gallery}rs_20_21/zawody_1{/gallery}