Koniec roku szkolnego to szczególnie ważny moment dla wszystkich uczniów!!!

Ten rok nie należał do łatwych… Był pełen wyzwań, wzruszeń i niepewności co przyniesie los i przyszłość! Jednakże udało nam się wspólnie ten czas przetrwać oraz po nauce zdalnej wrócić do szkoły pełni sił i energii.

Dyrekcja szkoły wraz  z członkiem Rady Rodziców – Panem Mariuszem Uzarczykiem pogratulowała uczniom wyników, wręczyła nagrody , dyplomy oraz stypendia za wybitne wyniki w nauce i sporcie. Dyrektor szkoły Anita Stępnik – Wilczek  podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Klasa IVa otrzymała miłą niespodziankę w postaci tortu,  za uzyskanie najwyższej średniej w szkole.{gallery}rs_20_21/koniec_wakacje{/gallery}