Zapewne pamiętają Państwo wydarzenie jakie miało się odbyć w naszej szkole w marcu ubiegłego roku. . Jednak z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy je odwołać.

W tygodniu poprzedzającym wydarzenie, na terenie szkoły prowadziliśmy sprzedaż różnego rodzaju smakołyków przygotowanych przez wspaniałych rodziców naszych uczniów. Udało się nam  zebrać kwotę 1868 zł. Jednoczenie na allegro charytatywni trwały licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców i z tego tytułu została zebrana kwota 1890 zł.

Pieniądze zostały wpłacone na subkonto fundacji , której Wiktor jest podopiecznym.  Rodzice przeznaczyli pieniądze na zakup komputera i monitora z którego Wiktorek korzysta i pogłębia swoją wiedzę.

W imieniu Wiktorka i jego Rodziców, serdecznie dziękujemy wszystkim osobom oraz uczniom zaangażowanym w realizację wydarzenia.

Wierzymy, że trwająca pandemia minie i będziemy mogli powrócić do tematu turnieju w przyszłym roku szkolnym.

Spokojnych i bezpiecznych wakacji !!!

{gallery}rs_20_21/gramy_wiktor{/gallery}