” Jesteście naszymi uczniami, jesteście waleczni, zwycięzcy i do Was należy przyszłość (…)”

Dnia 8 października 2021r, o godz. 10.00 uczniowie klas pierwszych przystąpili do grona społeczności szkolnej SP nr 2 w Zelowie. Ślubowanie uczniów to piękna tradycja. Ceremoniał Szkoły Podstawowej nr 2 uwzględnia strój galowy, przysięgę na sztandar oraz pasowanie przez dyrektora na ucznia.

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli.

Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności.

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Kolorowym ołówkiem aktu pasowania dokonała: pani dyrektor – Anna Adamusiak-Stasiak. Pani wicedyrektor – Liliana Rogut razem z panią Mirosławą Jańczyk poprowadziły uroczyste ślubowanie. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie! GRATULUJEMY

{gallery}rs_21_22/slubowanie_1{/gallery}