„Świat jest teat­rem, ak­to­rami ludzie, którzy ko­lej­no wchodzą i znikają.” – William Shakespeare

Dzięki współpracy z Domem Kultury w Zelowie uczniowie naszej szkoły zostali zaproszenia na trzy spektakle w reżyserii pani Krystyny Mikołajczak, instruktorki teatralnej.

29 września młodsi uczniowie mieli możliwość obejrzeć dwa przedstawienia : „Brzydkie kaczątko ” na podstawie tekstu „Bajki pana Bałagana ” Jerzego Niemczuka oraz „Podróż do Krainy Motyli” na podstawie opowiadania Eugeniusza Iwanickiego , w których występowali uczniowie z naszej szkoły.

Natomiast 30 września starsi uczniowie mogli podziwiać grę aktorską w spektaklu pt. „Wydra” na podstawie utworu Hanny Januszewskiej „Żart olszowiecki”.

Po przedstawieniu pani Mikołajczak zaprosiła chętne osoby do dołączenia do zespołów teatralnych Domu Kultury

Wszystkim, młodszym i starszym widzom, bardzo podobały się występy aktorów, dlatego nagrodzono ich gromkimi brawami.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Dębkowskiej dyrektor Domu Kultury za zaproszenie.

{gallery}rs_21_22/spotkanie_kultura{/gallery}