Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko(…)” Brawo SP 2

22 – 23 listopada 2021 r. reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie brała udział w Mistrzostwach Powiatu bełchatowskiego w Unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci.

Zawody odbyły się w Bełchatowie w Powiatowym Centrum Sportu, organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie. Naszą szkołę w tych prestiżowych zawodach reprezentował zespół dziewcząt i chłopców z klas IV-VI. Obie drużyny zaprezentowały się znakomicie. Po trudnych zmaganiach z wymagającymi przeciwnikami dziewczęta zajęły I miejsce, natomiast chłopcy II miejsce. Zespół dziewcząt uzyskał awans do zawodów półfinału wojewódzkiego. Skład drużyny dziewcząt: Patrycja Pawełczyk, Zuzanna Gwizdała, Kalina Chodorowicz, Maja Antoszczak, Maja Fliegner, Ewa Niewieczerzał, Wiktoria Jędrzejczyk, Natasza Jarkowska, Maja Plucińska. Skład drużyny chłopców: Mateusz Papuga, Hubert Adamusiak, Bartosz Majewski, Kuba Światłowski, Jakub Pospiszył, Przemysław Pospiszył, Mateusz Duraj, Igor Wąsek, Kacper Kazimierczak, Nikodem Tosik.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}rs_21_22/unihokej_powiat{/gallery}