W dniu 17.12.2014r. został rozstrzygnięty I etap  Gminnego konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.
W konkursie tym wzięło udział 14 uczniów naszej szkoły. Wykonane prace zostały ocenione w etapie szkolnym
w  dwóch kategoriach kl. I – III i kl. IV –VI. Prace były wykonane różną techniką z dowolnych materiałów (drewno, papier, masa solna, modelina, gips, siano czy makaron).
Komisja konkursowa wybrała dziewięć szopek, które przeszły do gminnego etapu.
Oto wyniki naszych uczniów na etapie szkolnym:
Kategoria I – klasy I – III:
1.    Klasa II „a” –  Karol Kocik  I miejsce
2.    Klasa II „b” – Bartosz Dreczko  I miejsce
3.    Klasa II „a” – Aleksandra Przybylska  II miejsce
4.    Klasa III „a”  – Natalia Głowacka  II miejsce
5.    Klasa I „b” –   Judyta Zaręba  III miejsce
  Kategoria II – klasy IV – VI:
1.    Klasa IV „a” – Wiktoria Kurczewska  I miejsce
2.    Klasa VI „a” –  Zofia Berbelska  II miejsce
3.    Klasa V „a”–  Zuzanna Adamczyk  III miejsce
4.    Klasa V „a” – Wiktoria Janowska  III miejsce
Szopki zostaną wystawione od 22 grudnia w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej. Gdzie można  będzie podziwiać najpiękniejsze prace z całej gminy.
W dniu 11 stycznia 2015r. po mszy św. godz. 12.00 nastąpi ogłoszenie wyników konkursu na „Najpiękniejszą Szopkę”
i wręczenie nagród na etapie gminnym.
                                                                                  Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział

{gallery}rs_14_15/szopki{/gallery}