W dniu 20.12.2014 r. w hali ZSP w Zelowie odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2013/2014 przez Miejsko Gminny Szkolny Związek Sportowy w Zelowie.  Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych sportowców gminy Zelów. Wśród wyróżnionych znalazły się trzy nasze uczennice: Martyna Karbowniczak, Liwia Siekierska oraz Paulina Gołuch. Wszystkie nagrodzone otrzymały statuetki z rąk pani Burmistrz Urszuli Świerczyńskiej.
Dzień później w Łodzi odbyło się podsumowanie łódzkiego zrzeszenia LZS, na którym nasza „Dwójka” została nagrodzona za sukcesy z roku 2014. Na ręce pana Jacka Pawełoszka wręczono puchar dla szkoły, która poprzez znakomite starty uplasowała się na II miejscu w województwie łódzkim wśród szkół podstawowych!!!
                                                                                                                                      Gratulujemy !!!

{gallery}rs_14_15/sportowewyroznienie{/gallery}