W dniu 11.01.2015r. po Mszy Świętej o godz. 12.00 zostały ogłoszone wyniki konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. W konkursie tym wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie. Wykonane prace zostały ocenione w etapie szkolnym i gminnym w kategoriach kl. I – III i kl. IV –VI. Prace były wykonane różną techniką z dowolnych materiałów: drewno, papier, masa solna, modelina, gips czy makaron.
Organizatorem konkursu był ZSO w Zelowie. Konkurs przebiegał pod patronatem honorowym Wojewody Łódzkiego Jolanty Chełmińskiej. Nagrody laureatom zostały wręczone przez panią burmistrz Urszulę Świerczyńską i ks. proboszcza parafii rzymsko – katolickiej Jacka Ambroszczyka.
Szczególne wyróżnienie ks. proboszcza Jacka Ambroszczyka otrzymała szopka wykonana przez Karola Kocika.
 Oto wyniki uczniów SP nr 2.
W kategorii wiekowej kl. I – III: I miejsce zajęła praca Natalii Głowackiej (kl.IIIa), a za swoją szopkę z makaronu Bartosz Dreczko (kl.IIb) zdobył II miejsce.
 W kategorii kl. IV- VI: Wiktoria Kurczewska (kl. IVa) zdobyła II miejsce. Wyróżnienia i dyplomy otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły: Judyta Zaręba (kl.Ib), Aleksandra Przybylska (kl. IIa), Zuzanna Adamczyk (kl.V) i Wiktoria Janowska (kl. V). Oprócz nagród i dyplomów na uczestników czekał kosz słodyczy ufundowany przez Wojewodę Łódzkiego  Jolantę Chełmińską.
Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział.

{gallery}rs_14_15/szopkikonkurs{/gallery}