W poniedziałek 11 kwietnia 2022r. wolontariat SP 2 organizuje „Dzień Piżamy”, aby wesprzeć ucznia naszej szkoły Wiktorka Chojnackiego.

W tym dniu każdy, kto będzie chciał może założyć piżamę do szkoły. Może to być cała piżama lub jeden element piżamy.

Można również założyć piżamę na ubranie lub przypiąć sobie kartkę z napisem „piżama”. Dodatkowo można założyć też kapcie domowe!

Oczywiście to wszystko ma głębszy sens i konkretny cel.

Chcemy solidaryzować się z Wiktorkiem i innymi dziećmi, które większość swojego życia spędzają w szpitalach i piżamie… Właśnie tego dnia o NICH pamiętamy!

Prosimy wszystkich o wsparcie i czynny udział w tej inicjatywie. Wiemy, że Nasi Uczniowie i ich Rodzice mają ogromne serca i nigdy nas nie zawiedli w żadnej akcji charytatywnej. Liczymy na Was!!!

Załóżmy piżamy i wpłaćmy symboliczną kwotę na konto Wiktorka!

Fundacja Złotowianka

Nr konta 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010