7 kwietnia 2022.r To spotkanie jest dla Ciebie

Zapraszamy serdecznie uczniów klas V i VI na warsztaty pod tytułem: „Moje mocne i słabe strony – jak swoje wady zmienić na zalety?”

Do zobaczenia już jutro!

Jeżeli komuś wydawało się, że w związku z nauczaniem zdalnym nasi studenci próżnują… nic bardziej mylnego!

Podczas okresu COVID-u Nasi studenci pod okiem wykładowców SAN oraz praktyków z zaprzyjaźnionych instytucji, oraz szkół organizowali i prowadzili zajęcia poprzez platformy elearningowe. Teraz jednak wracamy do zajęć praktycznych w kontakcie bezpośrednim z uczniami.

W roli prowadzących wystąpią studenci SAN Bełchatów z kierunku pedagogika, którzy poprowadzą cykl warsztatów i wykładów dla uczniów klas V i VI.

Bezpośrednim koordynatorem zajęć kontaktowych będzie wieloletnia wykładowczyni SAN, prodziekan SAN w Londynie, a także opiekun praktyk na kierunku pedagogika – dr Eulalia Adasiewicz!

Pierwsze warsztaty kontaktowe przeprowadzone będą dla uczniów w Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie!

Temat warsztatów: Moje mocne i słabe strony-jak swoje wady zmienić na zalety?

Postanowiliśmy uchylić Wam rąbka tajemnicy, jak wyglądają przygotowania naszych studentów do tego wydarzenia!

Ania Ka, Ewelina Bochman i Adam Wełnicki to właśnie studenci, którzy będą jako pierwsi przeprowadzać zajęcia! Trzymamy za nich mocno kciuki i już niedługo wrócimy do Was z pełną fotorelacją z warsztatów!

{gallery}rs_21_22/warsztaty_san{/gallery}