Nie rezygnujemy z tworzenia internetowej gazetki ” Dwójki „

Masz coś ciekawego do powiedzenia, masz niebanalny pomysł…

Zgłoś się do nas,” Echo Dwójki „- czeka. A oto relacja naszej uczennicy:

„25 kwietnia 2022 roku wybraliśmy się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Naszym pierwszym przystankiem było Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie, gdzie mieliśmy warsztaty, na których lepiliśmy róże z porcelany. Oglądaliśmy różne zabytkowe zastawy. Następnie podjechaliśmy pod nasz hotel pod którym zostawiliśmy autokar i udaliśmy się na wyprawę na szczyt Łysej Góry. Podziwialiśmy krajobraz na tarasie widokowym -był piękny. Kolejną atrakcją, był Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej- Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego. W drodze powrotnej do naszego pensjonatu – Jodłowego dworu w Hucie Szklanej, złapała nas ulewa. Kiedy już dotarliśmy na miejsce, poszliśmy do swoich pokoi, a następnie udaliśmy się na obiadokolację.”

Trzydniowa wycieczka w ramach ministerialnego projektu, dzięki któremu otrzymaliśmy dofinansowanie i uczniowie szkoły mają możliwość zwiedzić Góry Świętokrzyskie.

(relacja z Gór Świętokrzyskich nadesłana przez uczennice klasy 7c: Julia Urbaniak Maja Gorzelak, Wiktoria Leśniewska i Michalina Rosiak )

{gallery}rs_21_22/wycieczka_gory{/gallery}