Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie, Gmina Zelów przy współpracy ze Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie mają zaszczyt zaprosić na certyfikowane warsztaty dla nauczycieli i pedagogów.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Zelowa Tomasz Jachymek.

Celem warsztatów jest poznanie praktycznych sposobów w zakresie umiejętności nawiązywania relacji z uczniami, rozwój kompetencji interpersonalnych związanych z efektywnym i adekwatnym komunikowaniem się w relacji nauczyciel – uczeń oraz wzrost wiedzy dotyczącej komunikacji z drugim człowiekiem.

Na spotkaniu przypomnimy zasady komunikowania się, formułowania pytań i odpowiedzi zwrotnej.

W części praktycznej wspólnie ustalimy dekalog pozytywnych relacji oraz opracujemy bazę wzmocnień, które możemy wykorzystać do pracy z uczniem.

Do zobaczenia! Liczymy na Państwa obecność.