19.05.2022 (czwartek) godz. 9.00

KACPA to koszykarz, który kocha dzielić się swoim entuzjazmem, umiejętnościami, swoją pasją i dlatego właśnie zaprosiliśmy go do naszej szkoły. Ten „zapalony” i pełen energii koszykarz już od ponad 10 lat odwiedza placówki edukacyjne i wychowawcze.

Podczas show opowiada dzieciom swoją historię: chłopaka któremu się nie udało….a jednak się udaje. Triki z piłką skupiają uwagę odbiorców, a wartościowy przekaz sprawia, że słuchacze chcą wymagać od siebie więcej, chcą dawać wsparcie, chcą pokonywać przeszkody.

W trakcie ” show” uczniowie będą mogli razem z nim spróbować sił podczas krótkiego treningu.

KACPA zaraża swoją pasją, dzieli się miłością swoją do koszykówki. To będzie świetny wstęp do naszych treningów koszykówki w szkole.