16 maja 2022 w reprezentacja chłopców klas VI – IV brała udział w Półfinale Mistrzostw Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawody odbyły się w Bełchatowie, organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie. Chłopcy rywalizowali z najsprawniejszymi zawodnikami rejonu pajęczańskiego. Pomimo upalnej pogody wyniki, które uzyskali uczestnicy były bardzo wysokie. W poszczególnych reprezentacjach padło wiele rekordów. Zadaniem każdego zawodnika był bieg na 60 m., bieg na 1000 m., skok w dal i rzut piłeczką palantową. Szkołę Podstawową nr 2 w Zelowie reprezentowali: Cezary Klich, Bartosz Majewski, Kuba Światłowski, Błażej Światłowski, Jakub Pospiszył, Przemysław Pospiszył. Uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce. Uzyskali awans do startu w Mistrzostwach Województwa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

{gallery}rs_21_22/polfinal_czorboj{/gallery}