Ferie zimowe to oczekiwany czas dla dzieci. Jak co roku, nasza szkoła zorganizowała wiele różnorodnych i ciekawych zajęć dla uczniów, aby wszyscy chętni mogli atrakcyjnie i aktywnie spędzić wolny czas.
Dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych i kulturalnych. Wiele emocji i powodów do wzruszeń wzbudził film pt: „Bella i Sebastian”, na który uczniowie pojechali do kina w Bełchatowie. W innych dniach, w tym mieście dwukrotnie korzystali z uroków zimowego szaleństwa na lodowisku, a także w „Feryjnych Warsztatach Twórczości” w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Dzieci z klas I-III wzięły udział w warsztatach pt: „Gry i zabawy rozwijające pozytywne relacje z rówieśnikami”, natomiast uczniowie z klas VI ćwiczyli umiejętności społeczne, umiejętność rozwiązywania konfliktów i porozumiewania się z innymi.
Odbyły się również zajęcia sportowe na hali przy ZSP w Zelowie,
Kolejnym elementem naszych zajęć feryjnych było spotkanie z książką. Na spotkaniu dzieci poznały nowości zakupione do biblioteki. Rozmawialiśmy również o nowościach w bibliotece miejskiej, o które poprosiliśmy w ramach projektu.
Uczniowie chętnie korzystali z zaproponowanych form aktywności. Był to miło spędzony czas.

{gallery}rs_14_15/ferie{/gallery}