We wtorek  17 lutego 2015 roku uczniowie naszej szkoły bawili się  na balu karnawałowym. Zabawa odbywała się w dwóch turach. Zaraz po lekcjach tańczyli najmłodsi z klas 0-III, a późnym popołudniem uczniowie klas starszych.
Sala – udekorowana kolorowymi wstążkami i balonami – zamieniła się w świat baśni. Ileż tam było księżniczek, wróżek, czarownic, piratów czy rycerzy. Nie brakowało też współczesnych bajkowych postaci: batmana, supermana, Barbie czy spidermana. Spotkać można również było przemiłe zwierzątka: biedronki, misie, kotki czy pieski.
Również starsi uczniowie nie zapomnieli o karnawałowych strojach. Mogliśmy potańczyć z Myszką Miki, wróżką czy Zorro. Zabawa taneczna przeplatana była rozmaitymi konkursami, przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Na zwycięzców czekały słodkie nagrody w postaci batoników i czekolad.
    Przy Ostatkach  nie mogło zabraknąć tradycyjnego pączka. Poczęstunek ufundowała Rada Rodziców.
Zabawa była wspaniała, a wspomnienia zostaną na długo…. Z niecierpliwością będziemy czekać do następnego roku.

{gallery}rs_14_15/karnawal{/gallery}