27 i 28 października w hali namiotowej przy Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie odbyły się powiatowe zawody dla szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci w Unihokeju.

Do rywalizacji przystąpiły nasze zespoły dziewcząt i chłopców.

W kategorii klas 7-8 drużyny dziewcząt jak i chłopców zdominowały przeciwników i odniosły komplet zwycięstw, nie tracąc bramki w 5 meczach.

Pierwsze miejsca zagwarantowały nam, że obie drużyny będą reprezentować powiat bełchatowski w zawodach półfinału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w Gomunicach 2 grudnia!!!

W kategorii młodszej (klasy 4-6) wystąpiła nasza drużyna chłopców, która odnosząc jedno zwycięstwo i notując dwa remisy zajęli 3 miejsce (na sześć zespołów).

Składy naszych zespołów:

Dziewczęta kategoria 7-8:

Rosiak Michalina, Kowalska Aleksandra, Gorzelak Maja, Plucińska Maja, Kosmala Amelia, Grochowska Roksana, Jarkowska Natasza, Mikołajczyk Zuzanna, Jędrzejczyk Wiktoria, Adamczyk Martyna i Duraj Julia.

Chłopcy kategoria 7-8:

Dymiński Nikodem, Wąsek Mateusz, Papuga Mateusz, Małańczak Tobiasz, Adamusiak Hubert, Matys Eryk, Klich Cezary, Majewski Bartosz i Przerywacz Szymon.

Chłopcy kategoria 4-6:

Kazimierczak Kacper, Burasiewicz Grzegorz, Uzarczyk Kacper, Tosik Nikodem, Światłowski Błażej, Biesaga Maciej, Trębacz Nikodem, Jachymek Igor i Oskar Matys.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!

{gallery}rs_22_23/unihokej_powiat{/gallery}