Życzymy wszystkim społecznościom lokalnym, by miały tak zaangażowanych w swoją pracę, oddanych a jednocześnie bardzo profesjonalne i aktywne służby oraz tak wielu ludzi dobrej woli!

Tydzień w Szkole Podstawowej nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Zelowie upłynął pod hasłem udzielania pierwszej pomocy. Dzięki współpracy z Fundacją Mały Marzyciel oraz ratownikami z Centrum Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w Bełchatowie, uczniowie naszej szkoły dowiedzieli się jak udzielać pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Pierwsza część projektu Fundacji Mały Marzyciel pozwoliła zapoznać uczniów z częścią teoretyczną natomiast w części drugiej, praktycznej uczniowie naszej szkoły wcielili się w rolę ratowników i uczyli się udzielać pierwszej pomocy przy pomocy fantomów.

{gallery}rs_22_23/mały_marzyciel{/gallery}