Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Przyjaciele Szkoły!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na wydarzenie jakim jest Jarmark Bożonarodzeniowy organizowanym przez Urząd Miasta w Zelowie pod patronatem Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka.

Jarmark Organizowany jest już po raz trzeci, a zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem licznych odwiedzających.

Jeśli tworzysz ozdoby świąteczne, ręcznie dekorujesz pierniki lub bombki choinkowe, to teraz masz szansę zaprezentować swoje prace na III Jarmarku Bożonarodzeniowym w Zelowie.

Przygotowania do Zelowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego ..… czas start

Gmina Zelów

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

III Zelowski Jarmark Bożonarodzeniowy

Ogólne warunki:

Termin Jarmarku: 4 grudnia 2022r.

Czas: od godz. 11:00 do godz. 19:00

Miejsce: Plac Dąbrowskiego w Zelowie

Organizator: Burmistrz Zelowa

Cel: sprzedaż ozdób świątecznych przekazanych nieodpłatnie przez uczniów

Wystawca: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami integracyjnymi w Zelowie

Termin oddawania prac: 26 listopada 2021r.

Warunki przekazania przedmiotów na sprzedaż podczas II Zelowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego:

1. Darczyńcy przekazują przedmioty o charakterze świątecznym – bożonarodzeniowym.
  2. Wszystkie ozdoby przekazywane są nieodpłatnie.
  3. Rodzice i uczniowie zbywają  prawa własności.
  4. Wszystkie zebrane przedmioty przechodzą na własność szkoły.
  5. Przedmioty wyceniają wyznaczeni nauczyciele SP2.

Całkowita kwota zgromadzona podczas III Zelowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego zostanie przekazana na konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami integracyjnymi w Zelowie.