Wieczorem w poniedziałek, 19 grudnia w Stowarzyszeniu Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych odbyło się tradycyjne wigilijne spotkanie. W pierwszej części spotkania dzieci i młodzież z naszej szkoły śpiewali i grali kolędy oraz pastorałki. Pozostali uczestnicy spotkania chętnie włączali się do wspólnego śpiewania. Mogli skorzystać ze specjalnie na tę uroczystość śpiewnika. Drugą część spotkania stanowiło łamanie się opłatkiem i składanie życzeń. Na koniec zostaliśmy poczęstowani świetnymi pierogami, barszczykiem i ciastem.

Wśród osób zaproszonych przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych obecnie byli : Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Sylwester Drozdowski, Przewodniczący Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej RM Pan Mateusz Rogut, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie Pani Anna Adamusiak -Stasiak oraz nauczyciele Pani Joanna Grzanka i Pani Anna Kimmer.

Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze..

Naszym przyjaciołom ze SPON bardzo dziękujemy za zaproszenie i serdecznie zapraszamy na jasełka, które odbędą się w naszej szkole w środę, 21 grudnia o godzinie 17.00.

{gallery}rs_22_23/jaselka_spon{/gallery}