W dniu 13 marca w hali ZSP w Zelowie odbył się gminny etap Konkurs „5 Milionów”. Do zawodów przystąpiły szkoły z naszej gminy: SP 2 Zelów, SP 4 Zelów, SP Wygiełzów, SP Bujny Szlacheckie. W zawodach startowali uczniowie klas
I – VI, którzy zostali podzieleni na trzy grupy wiekowe:
I grupa – klasy I i II;
II grupa – klasy III i IV;
III grupa – klasy V i VI.
Reprezentacje szkół toczyły rywalizację w 12 konkurencjach (po 4 na grupę) a były to:
1. Przenoszenie kółek ringo
2. Bieg z piłką lekarską 1 kg:
3. Zbieranie piłek tenisowych
4. „Sadzenie ziemniaków”
5. Układanie piłek z cyframi.
6. Skoki na piłce z uszami slalomem
7. Wyścigi na deskorolce.
8. Bieg z przeskokami zawrotnymi przez ławeczkę
9. Kozłowanie piłki koszykowej i ręcznej
10. Przekładanie piłek z lewej na prawą stronę
11. Wyścig z przyborami
12. Układanie hasła „5 milionów”
Nasz zespół zajął I. miejsce i uzyskał awans na zawody powiatowe!!!
Zawody powiatowe odbyły się w dniu 18 marca w Szkole Podstawowej nr 13 w Bełchatowie. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: SP 2 Zelów, SP 4 Zelów,  SP 13 Bełchatów i Sp 12 Bełchatów. Po zaciętej walce pełnej emocji nasi reprezentanci zajęli IV. miejsce.
Do naszego sukcesu przyczynili się:
Dziewczęta: Owczarek Gabriela, Maciejewska Katarzyna, Trojanowska Magdalena, Zielińska Wiktoria, Śniada Klaudia, Rogut Anna, Wilczek Wiktoria, Papież Wiktoria, Walczak Aleksandra, Rogut Emilia, Liwińska Oliwia, Karpińska Anna, Wędzik Anna, Konieczna Natasza, Drewniak Martyna, Bolonek Marcelina, Tosik Weronika, Karbowniczak Martyna, Pelikan Justyna, Werner Marta, Adamczyk Zuzanna, Janowska Wiktoria.
Chłopcy: Majchrzak Piotr, Wrzesiak Oskar, Pawełczyk Filip, Bednarek Bartłomiej, Stachowiak Bartłomiej, Jersak Mateusz, Wrzesiak Jarosław, Kosecki Kamil, Nowicki Daniel, Adamczewski Bartłomiej, Goździewicz Szymon, Cieślak Wojciech, Stępień Kacper, Wrzesiak Jakub, Dutkowski Kacper, Liwiński Eryk, Rosiak Dawid, Chrzanowski Bartłomiej, Fronczak Eryk, Grzebielucha Dawid, Śniady Bartłomiej, Aleksandrowicz Alan.
                                                                                                      Gratulujemy naszym zawodnikom!!!

{gallery}rs_14_15/miliony{/gallery}