Jeśli:

• chodzisz do klasy 3 lub 4
  • jesteś fanem zagadek
  • lubisz czytać

zapraszamy Cię razem z Centrum Rozwoju Edukacji WŁ w Sieradzu, Biblioteką Pedagogiczną w Sieradzu – Filia w Łasku do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym.

Pierwszy etap – test dotyczący znajomości książki ”Tajemnica biblioteki” z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai – który rozwiążesz między 20 a 24 marca 2023 w naszej szkole. Poinformujemy Cię o dokładnym terminie.

Etap drugi – test znajomości książek ”Tajemnica mumii” i „Tajemnica pociągu” z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai połączony z rozwiązywaniem zagadek detektywistycznych– dla najlepszych 18 kwietnia 2023 w Bibliotece Pedagogicznej w Łasku.

Jeśli zdecydowałeś/-aś się na udział, zapraszamy do wypełnienia karty zgłoszenia w Bibliotece Szkoły Podstawowej nr 2 do dnia 15 marca 2023 (środa).

Osoba odpowiedzialna – nauczyciel bibliotekarz Renata Majchrzak

Czekają nagrody i dużo zabawy.