Sukcesy naszej uczennicy w Spale!!!

W dniu 26.03.2015r.  w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce. Znakomity start na tych zawodach odnotowała nasza uczennica Martyna Karbowniczak, która zdobyła dwa medale!!! Martyna okazała się bezkonkurencyjna w biegu na dystansie 60 metrów oraz zajęła 2 miejsce na 200 metrów. Dobre miejsce osiągnęły również inne nasze zawodniczki: Justyna Pelian zajęła 4 miejsce w skoku w dal, Marta Werner uplasowała się na 5 miejscu w biegu na 600 metrów. W sztafecie 4 x 200metrów nasze dziewczęta w składzie: Martyna Karbowniczak, Marta Werner, Paulina Majewska oraz Justyna Pelian zajęły 4 miejsce.