W dniu 27.03.2023 r. w naszym oddziale przedszkolnym odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których rodzice a także babcie dzieci wraz z nauczycielką panią Małgosią wytwarzały ozdoby na wielkanocny stół. W repertuarze rękodzieła były palmy, malowanie, ozdabianie pisanek , a także ozdabianie różnymi technikami zajączka wielkanocnego…

We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych mam i babć, pomysłów było bardzo wiele. Nasz oddział przedszkolny zamienił się wówczas na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też i czas na miłe pogawędki. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

{gallery}rs_22_23/stroik_0{/gallery}