Serdecznie zapraszamy do udziału w Zelowskim Kiermaszu Wielkanocnym.

Wydarzenie będzie okazją do wzajemnych spotkań, zakupu niepowtarzalnego rękodzieła i wsparcia działalności Rady Rodziców Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie.

Uprzejmie informujemy, iż nadal oczekujemy na prace uczniów, rodziców i całej naszej społeczności. Jak zawsze wiemy, że możemy na Państwa liczyć, za co już teraz chcielibyśmy serdecznie podziękować!

Razem stwórzmy niepowtarzalny klimat Świąt Wielkanocnych!

Nasza propozycja na spędzenie przedświątecznej niedzieli w Zelowie

Będzie okazja zaopatrzyć się w wiosenno-wielkanocny asortyment prezentowany przez naszych wystawców, spróbować swoich sił w plecionkarstwie i garncarstwie, wykonać piękną ozdobę wielkanocną z Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Adama Mickiewicza w Zelowie, a także zdobyć nasze gadżety grając w grę XXL promującą gminę Zelów.

Podczas kiermaszu wspierać nas będą niezawodni wolontariusze z Wolontariat ZSO Zelów oraz strażacy z JOT OSP Zelów