W piątek 26 maja grupa uczniów 8c wraz z rodzicami wyjechała na wycieczkę rowerową.

Celem naszej wyprawy była Szkoła Podstawowa w Zalesiu w gminie Wodzierady. Do przejechania mieliśmy 30 km. Pogoda była znakomita do jazdy, więc cała droga okazała się bardzo przyjemna. Na miejscu czekali na nas rodzice z kolacją z ogniska, którą zjedliśmy ze smakiem. Następnie do zapadnięcia zmroku korzystaliśmy ze znakomicie wyposażonego

szkolnego placu zabaw i boiska. Gdy już byliśmy bardzo zmęczeni udaliśmy się na odpoczynek.

W sobotę rano zjedliśmy śniadanie i udaliśmy się w drogę powrotną. Pogoda bardzo nam dopisywała i droga do Zelowa również była bardzo przyjemna.

Dziękujemy p. dyrektor za umożliwienie nam przebywania w szkole. Szczególnie dziękujemy p. Eli, nauczycielce matematyki w tej szkole, za wspólną drogę, znakomite przyjęcie i poświęcony nam czas. Dziękujemy również p. Asi- wychowawcy klasy za oddanie dla wychowanków i poświęcenie swojego weekendu! Uwielbiamy!

{gallery}rs_22_23/wycieczka_rowerowa{/gallery}