20 maja 2023 w reprezentacja chłopców klas VI – IV brała udział w Finale Mistrzostw Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawody odbyły się w Zduńskiej Woli, organizatorem był Szkolny Związek Sportowy . Chłopcy rywalizowali z najsprawniejszymi zawodnikami naszego województwa. Tak jak w wcześniejszych etapach zadaniem każdego zawodnika był bieg na 60 m., bieg na 1000 m., skok w dal i rzut piłeczką palantową. Szkołę Podstawową nr 2 w Zelowie reprezentowali: Kuba Światłowski, Błażej Światłowski, Jakub Pospiszył, Przemysław Pospiszył, Miłosz Wojajczyk, Szymon Franc. Uczniowie naszej szkoły zajęli siódme miejsce. Najlepszym zawodnikiem zespołu był Jakub Światłowski. Kuba zdobył łącznie 207 punktów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}rs_22_23/czworboj_maj{/gallery}