W dniu 7 maja 2015 roku na Orliku przy SP 4 w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie wraz z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Bełchatowie. Znakomicie w turnieju spisały się dziewczęta z „Dwójki”, które zajęły zaszczytne III miejsce.
Tabela końcowa zawodów:
1. SP 3 Bełchatów
2. SP Wadlew
3. SP nr 2 w Zelowie
4. SP 13 Bełchatów
5-6. SP Szczerców
5-6. SP nr 4 w Zelowie
Skład zespołu SP 2 w Zelowie:
Karbowniczak Martyna, Tosik Weronika, Wojtala Weronika, Maciaszczyk Kalina, Barańska Maja, Stolarek Aniela, Werner Marta, Adamczyk Zuzanna, Pietryszka Oliwia, Janowska Wiktoria, Martyniak Zuzanna.

Dzień wcześniej 6 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Piłce Nożnej Chłopców, które rozegrane zostały w Szkole Podstawowej nr 12 w Bełchatowie. Wystartowało sześć zespołów wśród których znalazł się nasz zespół. Drużyna chłopców zajęła wysokie III miejsce.
Tabela końcowa zawodów:
1. SP 3 Bełchatów
2. SP 12 Bełchatów
3. SP nr 2 w Zelowie
4. SP Łękińsko
5-6. SP Szczerców
5-6. SP Kociszew
Skład zespołu SP 2 w Zelowie:
Malinowski Mariusz, Grzebielucha Dawid, Matysiak Tobiasz, Aleksandrowicz Alan, Wrzesiak Jakub, Dobroszek Dominik, Badziak Adam, Dutkowski Kacper, Maciejewski Wiktor, Śniady Bartłomiej.
                                                                                                        Gratulujemy naszym drużynom!!!

{gallery}rs_14_15/powiat_pilka{/gallery}