W dniu 10 czerwca 2015 r. w Kutnie odbyły się  Mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w lekkiej atletyce szkół podstawowych. Podczas zawodów podsumowano 2 rzuty Ligi Lekkoatletycznej w Kleszczowie. Nasi zawodnicy osiągnęli  ogromny sukces. W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła I miejsce w województwie łódzkim!!! Jest to ogromny sukces wszystkich naszych zawodników startujących w dwóch rzutach Ligi LA.
W trakcie zawodów nasi uczniowie odnotowali dobre starty. Największym sukcesem indywidualnym na tych zawodach było zdobycie I miejsca i poprawienie rekordu szkoły w biegu na 200 metrów przez Martynę Karbowniczak. Sukcesem zakończył się również start Jakuba Wrzesiaka, który w biegu na 1000 metrów stanął na najniższym stopniu podium.
Naszą szkołę na zawodach reprezentowali: Anna Wędzik, Oliwia Liwińska, Martyna Karbowniczak, Marta Werner, Zuzanna Adamczyk, Alan Aleksandrowicz, Dawid Grzebielucha, Dominik Dobroszek, Jakub Wrzesiak, Tobiasz Matysiak i Szymon Goździewicz.

Gratulujemy sukcesy wszystkim uczestnikom, którzy mieli ogromny wkład w sukces naszej szkoły!!!

{gallery}rs_14_15/kutno1{/gallery}