10 czerwca 2015 roku dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły wzięły udział w XII Festiwalu Teatrzyków Przedszkolnych im. J. A. Komeńskiego „ Mali – Większym”. Nasi mali aktorzy wystąpili w przedstawieniu pt. „ Jak Krecik sprawił sobie spodenki?”. W bajce wystąpiła cała grupa popołudniowej zmiany oddziału przedszkolnego. Dzieci za  występ zostały nagrodzone gromkimi brawami. Natomiast 12 czerwca odbyło się wręczenie nagród wszystkim uczestnikom Festiwalu. W tym dniu wręczone również nagrody za udział w konkursie plastycznym zatytułowanym „ Moja ulubiona czeska bajka” zorganizowanym przez Przedszkole Edukacyjne im. J. A. Komeńskiego. Wszystkim uczestnikom zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Uczestnicy Festiwalu Teatrzyków zostali nagrodzeni również wyjazdem do Łodzi do teatru „ Pinokio” na przedstawienie pt. „ Trzy świnki”.

{gallery}rs_14_15/bajka_czeska{/gallery}