Wieczorem, 19 grudnia w siedzibie Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych odbyło się bardzo miłe spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim członkowie stowarzyszenia i zaproszeni przez nich goście: sekretarz miasta p. Grzegorz Lorek, dyrektor PCPR w Bełchatowie p. Elżbieta Zbonikowska-Goździewicz, dyrektor naszej szkoły p. Anna Bodnar oraz reprezentacja chóru szkolnego z p. Anną Kimmer. Rozpoczęliśmy od zaśpiewania kilku kolęd bardziej i mniej znanych. Dzięki przygotowanym na tę uroczystość śpiewnikom, wszyscy uczestnicy spotkania mogli się włączyć do śpiewania. Podzieliliśmy się również gwiazdkami na choinkę. Po wspólnym składaniu życzeń i podzieleniu się opłatkiem, skosztowaliśmy przygotowanych smakołyków. Nastrój był bardzo podniosły, świąteczny i serdeczny.

{gallery}rs_16_17/wigilia_spon{/gallery}