W dniu 08.01.2017r. w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zelowie o godz. 12.00 zostały ogłoszone wyniki konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową w naszej gminie. W konkursie tym wzięli również udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2. Wykonane prace zostały ocenione w etapie szkolnym i gminnym w kategoriach kl. I – III i kl. IV –VI. Prace były wykonane różną techniką z dowolnych materiałów: drewno, zapałki, papier, masa solna, modelina, gips czy piernik.
Organizatorem konkursu był ZSO w Zelowie. Gośćmi honorowymi byli pani burmistrz Urszula Świerczyńska, zastępca burmistrza pani Agnieszka Mysłowska i ks. proboszcz parafii rzymsko – katolickiej Jacek Ambroszczyk.
Oto wyniki uczniów naszej szkoły:
 W kategorii wiekowej kl. I – III:
 I miejsce – Kamil Kocik (kl.Ia)

II miejsce – Maja Plucińska (IIc)

III miejsce – Emil Sujecki (IIa), Igor Chodorowicz (IIa)

W kategorii kl. IV- VI:
 I miejsce – Agnieszka Jarecka (kl. VIb) i  Natalia Głowacka (kl.Va.

Wyróżnienia:  Kacper Krzemiński (kl.Ia), Vanessa Kacperczyk (kl.Ia) i  Bartosz Dreczko (kl.IVb).

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział.

{gallery}rs_16_17/szopka_podsumowanie{/gallery}