Jest marcowy poranek. Na szkolnych korytarzach pojawiają się pierwsi uczniowie. Dzień jak co dzień. A jednak jakoś inaczej…. Tu i ówdzie widać przemykających chłopców z kwiatami, kolorowymi torebkami. No tak …. Dziś 8 marca – Dzień Kobiet !
Nasi młodzi mężczyźni nie zapomnieli o swoich koleżankach i ich święcie. A wręcz przeciwnie. W tym dniu żadna dziewczynka nie wyszła ze szkoły bez kwiatka, czekoladki lub innego drobiazgu.

Odbyły się również wybory na najsympatyczniejszą dziewczynę. Oto wyniki głosowania przeprowadzonego przez chłopców:
Nadia Maciejewska – Ia,Martyna Adamczyk – IIa, Hanna Kruk – IIb, Julia Urbaniak – IIc, Marta Zieleniak – IIIa, Anita Kępińska – IIIb, Karolina Piorun – IVa, Aneta Paziewicz – IVb, Wiktoria Papierz – Va, Aleksandra Walczak – VB, Oliwia Kot – VIa, Anna Karpińska – VIb.