We wtorkowe popołudnie oczekiwaliśmy niecodziennych gości. Do naszej szkoły licznie zawitały sześcio i siedmiolatki wraz ze swoimi rodzicami. Gości powitała pani dyrektor. Maluchy radosnym pociągiem wyruszyły w podróż po szkole.  Pociąg odwiedził stację taneczną, stację gier, zabaw z tablicą interaktywną. Zawitał również do pracowni przyrodniczej, by stamtąd wrócić do stacji tańca.  Kiedy dzieci świetnie się bawiły, rodzice w tym samym czasie zapoznawali się z ofertą szkoły przedstawioną przez p. dyrektor. Z zainteresowaniem obejrzeli prezentację pokazującą działania szkoły podejmowane przez cały rok szkolny. Mieli możność poznać nasze szkolne tradycje i zwyczaje. Pod koniec spotkania rodzice w ślad za dziećmi wybrali się w podróż po salach lekcyjnych i pomieszczeniach szkoły.  Popołudnie w „Dwójce” upłynęło w miłej atmosferze.
{gallery}rs_16_17/otwarty{/gallery}