22 marca 2017 roku w ZSP w Zelowie odbyły się zawody powiatowe w „Grach i zabawach”. Uczestnikami zawodów były cztery szkoły z terenu powiatu bełchatowskiego.  Dzieci z klas I-IV rywalizowały w 16 konkurencjach. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie po zaciętej walce, pełnej emocji ostatecznie zajęła II miejsce!!!
Szkołę reprezentowali:
Tobiasz Małańczak, Hubert Adamusiak, Zakk Stasiak , Szymon Przerywacz, Bartosz Gronowski, Wojciech Maciejewski, Nikodem  Dymiński, Hubert Czyżyk, Bartłomiej Marciniak, Wiktor Kowalski,  Oskar Wrzesiak, Jakub Boćkiewicz , Piotr Majchrzak, Alan Papierz, Bartosz Baczmaga, Bartłomiej Stachowiak, Mateusz Jersak, Bartłomiej Bednarek , Maciej Gawron,  Kowalska Ada, Wiktoria Grzebielucha, Maja Plucińska, Natasza Jarkowska, Nikola Boćkiewicz, Martyna Adamczyk, Julia Duraj, Amelia Kosmala, Aleksandra Kowalska, Ewa Owczarek, Wiktoria Zielińska, Gabriela Owczarek, Magdalena Trojanowska, Katarzyna Maciejewska, Judyta Zaręba, Aleksandra Przybylska, Marta Małasiewicz, Anna Rogut, Wiktoria Wilczek, Klaudia Śniada.
Gratulujemy!!!

{gallery}rs_16_17/zabawy{/gallery}